Продава се Тристаен апартамент в Варна, Операта – 108 кв.м за 1991 €/кв.м

  • 215,000€
  • 1,991€/m²
Област Варна, гр. Варна, Операта
Продава се Тристаен апартамент в Варна, Операта - 108 кв.м за 1991 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Операта - 108 кв.м за 1991 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Операта - 108 кв.м за 1991 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 108
  • sqm
  • 2023
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Операта
  • 215,000€
  • 1,991€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 108
  • sqm
  • 2023
  • Building Year

Description

Компания `ЕКС НВД` представя на Вашето внимание тристаен апартамент в района на Операта.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: В близост до спирка на градски транспорт, училище, детска градина, парк, магазини от всякакъв тип и на пешеходно разстояние от театъра и операта.

СТРОИТЕЛСТВО: Апартаментът е ситуиран на 3-ти етаж в сграда ново строителство.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Жилището разполага с площ от 94 кв.м., разпределена във входно антре, хол с кухненска част с излаз на тераса, 2 спални с излаз на тераса и баня с тоалетна.

СЪСТОЯНИЕ: НА ШПАКЛОВКА И ЗАМАЗКА.

ОСОБЕНОСТИ: Възможност за закупуване на гараж.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08******90 или на 08******41 и цитирайте кода към имота: 59642

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 215,000€
  • Size: 108 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2023
  • Property Type: Apartment