Продава се Тристаен апартамент в Варна, Виница – 146 кв.м за 1966 €/кв.м

  • 287,000€
  • 1,966€/m²
Област Варна, гр. Варна, Виница
  • Apartment
  • Property Type
  • 146
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Виница
  • 287,000€
  • 1,966€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 146
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

Имоти Home Place Ви предлага тристаен апартамент с морска панорама и перфектна локация!

Новострояща се жилищна сграда с включено паркомясто в цената!

Локация:

-Тиха и престижна зона с лесен достъп до центъра на Варна и Морската градина

-Морска панорама и отлична комуникация

Параметри на имота:

-Тип имот: тристаен апартамент

-Етаж: 2-ри

-Чиста жилищна площ: 125 кв.м

-Изложение: изток / запад

-Паркомясто: включено в цената

Разпределение:

-Просторна дневна с трапезария – 63,29 кв.м

-Две спални – 15,05 кв.м и 15,10 кв.м

-Две бани с тоалетна – по 3,20 кв.м всяка

-Коридор – 5,01 кв.м

-Килер / складово помещение – 2,18 кв.м

-Предверие – 2,42 кв.м

Строителство и срокове:

-Акт 14: до юни 2026 г.

-Въвеждане в експлоатация (Акт 16): до декември 2026 г.

-Модерна архитектура и високо качество на строителните материали

Предимства:

-Морска гледка и отлична ориентация

-Паркомясто включено в цената

-Просторен и функционален апартамент

-Ново строителство от доказан инвеститор

-Престижен и предпочитан район

За повече информация и оглед:30103

Home Place – Ние работим за Вас!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 287,000€
  • Size: 146 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2026
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured