Продава се Тристаен апартамент в Варна, Виница – 84 кв.м за 1155 €/кв.м

  • 96,990€
  • 1,155€/m²
Област Варна, гр. Варна, Виница
  • Apartment
  • Property Type
  • 84
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Виница
  • 96,990€
  • 1,155€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 84
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

НА ТРИ МИНУТИ ОТ ЦЕНТЪРА НА ВИНИЦА – ИЗЦЯЛО ЮЖЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ –СРЕДЕН ЕТАЖ–МАЛКА СГРАДА

Явор Марков – 08********67

Бравис Брокърс предлага на Вашето внимание малка, бутикова жилищна сграда с отлично местоположение във ВИНИЦА. Можете да закупите този имот на разсрочено плащане, съобразено изцяло с Вашите възможности!

Имотът представлява : Голям коридор, просторна и светла всекидневна с обособена кухненска част; две големи спални, баня и тоалет, килер, тераса и мазе . Апартаментът е разположен на втори етаж с изцяло южно изложение!

Сградата : Луксозно завършени общи части на естествен гранит. Монтирани изводи за климатици във всички стаи.

Състояние : Жилището се издава съгласно БДС с поставени интериорни врати, завършване До ключ, изготвяне на проект за интериорен дизайн на преференциални цени от БРАВИС ДИЗАЙН.

* Можете да закупите имот на разсрочено плащане, съобразено изцяло с Вашите възможности!

* Като клиенти на Бравис Брокърс получавате най-добрите условия при нужда от ипотечен кредит.

* Завършване До ключ, изготвяне на проект за интериорен дизайн на преференциални цени.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 96,990€
  • Size: 84 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity