Продава се Заведение в Асеновград – 240 кв.м за 1159 €/кв.м

  • 278,000€
  • 1,158€/m²
Област Пловдив, гр. Асеновград
Продава се Заведение в Асеновград - 240 кв.м за 1159 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Заведение в Асеновград - 240 кв.м за 1159 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Заведение в Асеновград - 240 кв.м за 1159 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Заведение в Асеновград - 240 кв.м за 1159 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Заведение в Асеновград - 240 кв.м за 1159 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Заведение в Асеновград - 240 кв.м за 1159 €/кв.м - Снимка #9
  • Заведение
  • Property Type
  • 240
  • sqm
  • 2000
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Асеновград
  • 278,000€
  • 1,158€/m²

Накратко за имота

  • Заведение
  • Property Type
  • 240
  • sqm
  • 2000
  • Building Year

Description

Представяме на Вашето внимание инвестиционен имот в гр. Асеновград. Имота включва напълно обзаведен и оборудван ресторант. Магазин 1 – 55кв.м. със санитарно помещение и магазин номер 2 – 15 кв.м. . Местоположението е на главния път за Бачково и непосредствено до центъра на града. Ресторанта е с площ от 165 кв.м. вътрешна част и 50 кв. дворна част и възможност за допълнително тротоарно право. Вътрешната част представлява луксозно и уютно оформена зала с красива камина, окачени тавани и озеленени интериорни пространства. Седящите места са 80 на брой вътре, 25 в двора на ресторанта и възможност за позициониране на такива на тротоара пред ресторанта. Кухнята на ресторанта е напълно оборудвана, към нея има складово и хладилно помещение.Аспирацията на кухнята и на залата са независими една от друга за осигуряване на пълен комфорт за клиентите. Имаме служебна тоалетна, гардероб както й офис с тераса към него. В ресторанта е изграден висококачествен стъклен покрив с две отварящи се зони, който допринася за уникалната атмосфера. Стъкления покрив разполага й с подгряващи се улуци. Магазините са подходящи за всякаква търговска дейност като са с постоянна и непрекъсваема заетост на отдаване под наем.

Ресторанта и магазините са позиционирани на минути от центъра и на изключително натоварен път, който води до един от най-посещаваните туристически обекти Бачковски манастир “Успение Богородично” и Смолянска област. Района на Бачково и Асеновград е известен със страхотните си ресторанти, магазини и огромен туристически поток.