Продава се Заведение в Варна, Метро – 63 кв.м за 2287 €/кв.м

  • 144,026€
  • 2,286€/m²
Област Варна, гр. Варна, Метро
Продава се Заведение в Варна, Метро - 63 кв.м за 2287 €/кв.м - Снимка #4
  • Заведение
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Метро
  • 144,026€
  • 2,286€/m²

Накратко за имота

  • Заведение
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

!ЦЕНТРАЛНА КЛИМАТИЗАЦИЯ! ПРИЛЕЖАЩИ ПАРКОМЕСТА С ОПЦИЯ ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА ДОПЪЛНИТЕЛНИ !

От Имоти Премиер на Вашето внимание, партерно помещение,разположено в луксозна бизнес сграда,в близост до МЕТРО .

Имотът разполага със санитарен възел, вентилируема фасада, височина на помещенията 4м. пожарен кран, електромер, водомер, самостоятелен вход,

климатизация HITACHI VRV .

видеонаблюдение и пожароизвестяване ,с прилежащи паркоместа (БЕЗ ТАКСА).

Напълно завършен до ключ.

Имот с няколко предназначения: бар, търговски обект,заведение,фризьорски или козметичен салон, магазин за стоки, офис с достъп за клиенти.

В район с отличен автомобилен и пешеходен трафик.

Отлична инвестияция както за собствен бизнез, така и за отдаване под наем .

За повече информация се обадете на посочения телефон и цитирайте код: 372000

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 144,026€
  • Size: 63 кв.м
  • Building Year: 1990