Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Мараша – 72 кв.м за 609 €/кв.м

  • 85,783€
  • 609€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Мараша
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Мараша - 72 кв.м за 609 €/кв.м - Снимка #4
  • Апартамент
  • Тип на имота
  • 72
  • кв.м
  • 2028
  • Година на строителство
За продажба Агенция
Област Пловдив, гр. Пловдив, Мараша
  • 85,783€
  • 609€/m²

Накратко за имота

  • Апартамент
  • Тип на имота
  • 72
  • кв.м
  • 2028
  • Година на строителство

Описание

ПЪРВА СТЪПКА КЪМ МЕЧТАНИЯ ДОМ

Апартаменти пред Акт 14 на цена под инвеститор – възможност за висока добавена стойност.

Топ цена: 1200€/кв.м

Промоционална цена – валидна само за първия продаден апартамент.

Налични апартаменти:

• Ап.8 – 2 етаж | 60.65 кв.м застроена площ | 70.07 кв.м обща площ

• Ап.12 – 2 етаж | 62.07 кв.м застроена площ | 71.71 кв.м обща площ

• Ап.23 – 4 етаж | 62.80 кв.м застроена площ | 72.55 кв.м обща площ

• Ап.24 – 4 етаж | 62.07 кв.м застроена площ | 71.71 кв.м обща площ

> Сигурна и доходоносна инвестиция

> Отлична локация и зелена среда

> Модерен дизайн и високо качество

Възможност за закупуване на паркомясто към всеки апартамент.

Свържи се с мен:

08********27

www.estatepartners.bg

Estate Partners – ПАРТНЬОР, не посредник

Детайли

Обновено на януари 1, 1970 в 12:00 am
  • Цена: 85,783€
  • Квадратура: 72 кв.м
  • Стаи: 2
  • Година на строителство: 2028
  • Тип на имота: Апартамент
  • Операция: За продажба

Допълнителни детайли

  • Строителство: Тухла
  • Етаж: 2-ри
  • Брой етажи на сградата: 6
  • Държава България

0 Отзив

Sort by:
Leave a Review

    Leave a Review

    Compare listings

    Сравняване
    Olx Недвижими Имоти
    • Olx Недвижими Имоти