Продава се Двустаен апартамент в София, Модерно предградие – 72 кв.м за 864 €/кв.м

  • 121,692€
  • 864€/m²
Област София-град, гр. София, Модерно предградие
  • Апартамент
  • Тип на имота
  • 72
  • кв.м
  • 2026
  • Година на строителство
За продажба Частно лице
Област София-град, гр. София, Модерно предградие
  • 121,692€
  • 864€/m²

Накратко за имота

  • Апартамент
  • Тип на имота
  • 72
  • кв.м
  • 2026
  • Година на строителство

Описание

Продавам 2-СТАЕН апартамент

Модерно предградие, град София

122 000 €

238 611.26 лв.

(1 694 €, 3 313.18 лв./кв.м)

Цената е с включено ДДС

За връзка- +35********36

ОСОБЕНОСТИ:

Асансьор

С гараж

С паркинг v Интернет връзка

Контрол на достьпа

Саниран

Квадратура: 72 кв.м.

Вид строителство: Тухла

Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Етаж: 3-ти от 6 Газ: НЕ ТЕЦ: НЕ

ОПИСАНИЕ НА ИМОТА:

Без Комисионна ! Директно от Собственика !

Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент в нова жилищна сграда с АКТ 14, в тих и непрезастроен столичен жилищен квартал Модерно Предградие. Районът е много зелен.

Предвижда се сградата да бъде с АКТ 16 в края на

2026 година.

Имотът се предава с входна блиндирана врата, гипсова мазилка, циментова замазка , монтирани ел. ключове, контакти и фасонги, луксозно.

Детайли

Обновено на януари 1, 1970 в 12:00 am
  • Цена: 121,692€
  • Квадратура: 72 кв.м
  • Стаи: 2
  • Година на строителство: 2026
  • Тип на имота: Апартамент
  • Операция: За продажба

Допълнителни детайли

  • Строителство: Тухла
  • Етаж: 3-ти
  • Брой етажи на сградата: 6
  • Държава България

0 Отзив

Sort by:
Leave a Review

    Leave a Review

    Compare listings

    Сравняване
    Olx Недвижими Имоти
    • Olx Недвижими Имоти