Продава се Двустаен апартамент в Варна, Възраждане 3 – 62 кв.м за 1850 €/кв.м

  • 114,709€
  • 1,850€/m²
Област Варна, гр. Варна, Възраждане 3
  • Апартамент
  • Тип на имота
  • 62
  • кв.м
  • 1975
  • Година на строителство
За продажба Частно лице
Област Варна, гр. Варна, Възраждане 3
  • 114,709€
  • 1,850€/m²

Накратко за имота

  • Апартамент
  • Тип на имота
  • 62
  • кв.м
  • 1975
  • Година на строителство

Описание

Продавам в

гр.Варна/ж.к.”Младост”,блок …,етаж 8.

двустаен апартамент 62 кв.м

На 8-ми,последен етаж.

Състои се от:

Кухня с тераса,хол с тераса,спалня и килер.

Нуждае се от ремонт.

телефон: 08 77 77 27 27

Продавам двустаен апартамент, състоящ се от хол с тераса, спалня, кухня(с малко коридорче),и тераса,баня и тоалетна в отделни помещения,килер и голям коридор. Площ на жилището 62 кв.м. Изложение юг – на хола,и изток на кухнята и спалнята.

Разполага с изба – 2 кв.м.

ПРЕДИМСТВА НА ИМОТА:

Отлична локация – в близост до спирка “Централна Автобаза”на ул.”Вяра”,(автобус -148) и (тролейбуси-83 и 88).

Намира се до магазина “Billa”,и на 3 минути от “Mr.Brigolage”.

На 5 минути са спирките на бул.”Цар Освободител”,-спирка”Възраждане”,с автобус 209,и 209Б,както и спирка”Газостанция”.

На 5 минути от “Lidl”и спирка “Младост”(до бившият “дом Младост.

На 10 минути от “Кауфланд”и “”Lidl”,-Възраждане.

Също на 10 минути се намират и 2 пазарчета

в квартала,както и много магазинчета,както и магазин”CBA”,както и “Ледената пързалка”, спортния център,и амфитеатъра.

До “Ледената пързалка е и гостилница “Гюрлата”,както и медицински център “Марешки”и често ни гостува и “Фестивалното градче”,с много забавления за малки,че и за големи!

В близост се намира и медицински център”Нова”.

Има бензиностанция,и газостанция,за пълнене на газови бутилки,в близост до площадката където гостуват различни циркове.