Продава се Къща в Разград, Промишлена зона – Запад – 20 кв.м за 2040 €/кв.м

  • 40,800€
  • 2,040€/m²
Област Разград, гр. Разград, Промишлена зона - Запад
  • Къща
  • Тип на имота
  • 20
  • кв.м
  • 1983
  • Година на строителство
За продажба Агенция
Област Разград, гр. Разград, Промишлена зона - Запад
  • 40,800€
  • 2,040€/m²

Накратко за имота

  • Къща
  • Тип на имота
  • 20
  • кв.м
  • 1983
  • Година на строителство

Описание

Агенция за недвижими имоти “РОС” предлага на Вашето внимание едноетажна тухлена вила на гредоред в местността “Арменски лозя” със застроена площ от 20 кв.м., с дворно място от 500 кв.м. В имота има ток и вода.

В изборът на имот “РОС” е Вашият печеливш коз!

Кат. № В-309

Детайли

Обновено на януари 1, 1970 в 12:00 am
  • Цена: 40,800€
  • Квадратура: 20 кв.м
  • Земя: 500 кв.м
  • Година на строителство: 1983
  • Тип на имота: Къща
  • Операция: За продажба

Допълнителни детайли

  • Строителство: Тухла
  • Брой етажи на сградата: 1
  • Отопление: Печка, камина
  • Състояние на сградата: Завършена
  • Град Разград
  • Област Област Разград
  • Квартал Промишлена зона - Запад
  • Държава България

0 Отзив

Sort by:
Leave a Review

    Leave a Review

    Compare listings

    Сравняване
    Olx Недвижими Имоти
    • Olx Недвижими Имоти