Продава се Къща в с. Горни Вадин, Област Враца – 160 кв.м за 106 €/кв.м

  • 16,830€
  • 105€/m²
Област Враца, с. Горни Вадин
Продава се Къща в с. Горни Вадин, Област Враца - 160 кв.м за 106 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в с. Горни Вадин, Област Враца - 160 кв.м за 106 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Къща в с. Горни Вадин, Област Враца - 160 кв.м за 106 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Къща в с. Горни Вадин, Област Враца - 160 кв.м за 106 €/кв.м - Снимка #7
  • Къща
  • Тип на имота
  • 160
  • кв.м
  • 1950
  • Година на строителство

Накратко за имота

  • Къща
  • Тип на имота
  • 160
  • кв.м
  • 1950
  • Година на строителство

Описание

Къщата се намира буквално срещу нефункциониращото вече селско пристанище.

Идеaлнa за превръщане във ваканционен имот или за целогодишно пребиваване.

Селото и околността са изключително живописни и могат да предложат много на хора търсещи спокойствие, невероятен въздух и природа.

Детайли

Обновено на януари 1, 1970 в 12:00 am
  • Цена: 16,830€
  • Квадратура: 160 кв.м
  • Земя: 1390 кв.м
  • Година на строителство: 1950
  • Тип на имота: Къща
  • Операция: За продажба

Допълнителни детайли

  • Строителство: Тухла
  • Брой етажи на сградата: 2
  • Отопление: Печка, камина
  • Състояние на сградата: Завършена
  • Град с. Горни Вадин
  • Област Област Враца
  • Държава България

0 Отзив

Sort by:
Leave a Review

    Leave a Review

    Compare listings

    Сравняване
    Olx Недвижими Имоти
    • Olx Недвижими Имоти