Продава се Къща в Суворово – 80 кв.м за 383 €/кв.м

  • 30,600€
  • 383€/m²
Област Варна, гр. Суворово
  • Къща
  • Тип на имота
  • 80
  • кв.м
  • 1960
  • Година на строителство

Накратко за имота

  • Къща
  • Тип на имота
  • 80
  • кв.м
  • 1960
  • Година на строителство

Описание

Продавам къща в град Суворово. Цена 60 000 евро. Къщата се намира на околовръстния път. Близо е и до центъра. Има ток, и вода. Телефон за връзка 08******46

Детайли

Обновено на януари 1, 1970 в 12:00 am
  • Цена: 30,600€
  • Квадратура: 80 кв.м
  • Земя: 1000 кв.м
  • Година на строителство: 1960
  • Тип на имота: Къща
  • Операция: За продажба

Допълнителни детайли

  • Строителство: Друго
  • Брой етажи на сградата: 1
  • Отопление: Печка, камина
  • Състояние на сградата: Завършена
  • Град Суворово
  • Област Област Варна
  • Държава България

0 Отзив

Sort by:
Leave a Review

    Leave a Review

    Compare listings

    Сравняване
    Olx Недвижими Имоти
    • Olx Недвижими Имоти