Продава се Парцел в Нови Искър – 1604 кв.м за 51 €/кв.м

  • 159,995€
  • 51€/m²
Област София-град, гр. Нови Искър
Продава се Парцел в Нови Искър - 1604 кв.м за 51 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Парцел в Нови Искър - 1604 кв.м за 51 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Парцел в Нови Искър - 1604 кв.м за 51 €/кв.м - Снимка #6
  • Парцел
  • Тип на имота
  • 1604
  • кв.м
За продажба Частно лице
Област София-град, гр. Нови Искър
  • 159,995€
  • 51€/m²

Накратко за имота

  • Парцел
  • Тип на имота
  • 1604
  • кв.м

Описание

Поземленият имот с площ 1604 кв.м. , разположен в местност “Реката” (посока с. Кътина) е идеален за бизнес или инвестиция.

Основни предимства:

* Локация: Лице на главен път

* Транспорт: В непосредствена близост до спирка на градския транспорт – бърза връзка със сърцето на София.

* Параметри: Равен и изчистен терен, трасиран и обозначен

Имотът е в дерегулация и е подходящ за изграждане на складова база, логистичен център, автосервиз и други.

Цена: 100 €/ кв.м.

Детайли

Обновено на януари 1, 1970 в 12:00 am
  • Цена: 159,995€
  • Квадратура: 1604 кв.м

• Държава България

0 Отзив

Sort by:
Leave a Review

    Leave a Review

    Compare listings

    Сравняване
    Olx Недвижими Имоти
    • Olx Недвижими Имоти